Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

🔥 FivemTürk Topluluk Forumu .Yetkili alımları vardır 🛠️

~ İletişim~

Abduş'un Orj Havefun Paketi (Abduş Değil Haso)

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fivem Sunucu Dosyaları kategorisinde Moderatör  tarafından oluşturulan Abduş'un Orj Havefun Paketi (Abduş Değil Haso) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fivem Sunucu Dosyaları
Konu Başlığı Abduş'un Orj Havefun Paketi (Abduş Değil Haso)
Konbuyu başlatan Moderatör 
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Moderatör

Moderatör 

Moderatör
30 Ara 2021
Konular
82
102
6
18
Biliyonuz ismimi abduş yapıp paketi paylaştılar. Abduş ne ** düzgün bi isim seçin. Muhtemelen çoğu kişi birçok şeyi alıp kullanır. Helal olsun no problemo.
Paketin 22.03.2022'ki halini paylaşıyorum. Kıyafet paketi araç falan kaldırdım onları siz halledersiniz. Bunu yaptım daha iyisini de yaparım. 1 Haftaya siz kullanmaya başlayın bunu, ben yenisini yaparım sıkıntı yok. El kiri sıkıntı değil bunlar. (Paket EDRP paketi üzerine birçok sunucudan scriptler alınıp editlenerek, server-side yazılarak falan yapıldı) (Hiçbiryerden almadığımı zaten söylemiyorum :D ) (Sunucuda F3 menü yok, çoğu kişinin istediği target menü var. Tamamen, herşey target menü ile çalışıyor.)

Link :

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar